Pomáhate nám pomáhať - darujte nám 2%

Milí priatelia,

Verím, že väčšina z nás túži robiť dobro a pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. ❤ U mňa bola táto túžba taká silná, že som sa pred časom rozhodla, že pomoci nepôjdem len oproti, ale budem ju aktívne vytvárať. Mnohí z vás ma na tejto nie vždy ľahkej ceste práce v nezisku podporujú a preto vedia, že stojím za založením občianskeho združenia Škôlkariq , v ktorom pomáhame rozvíjať u detí kognitívne schopnosti, sociálne zručnosti a emocionálne uvedomovanie. ???????????? Venujeme sa aj seniorom, s ktorými pracujeme na aktivizácii mozgových centier riadenou hrou.????

????Všetko, čo robíme, je podložené 68-ročným výskumom a mnohými štúdiami, ktoré dokázali, že kognitívne schopnosti ľudí, ktorí sa hrajú spoločenské hry, sú signifikantne vyššie oproti tým, ktorí sa hry nehrávajú.????

Minulý víkend som stretla známeho, ktorý sa rozhodol nevenovať 2% zo svojich daní žiadnej organizácii, pretože tvrdí, že je s tým veľa práce ????

V tom momente mi pred očami prebehol môj pracovný týždeň a rozplakala som sa. Reakcia cez čiaru kvôli pár eurám z 2%? ????

Hm, možno pre niekoho áno...

Ja som si však v tom momente premietla všetky tie bezsenné noci, ktoré som strávila nad žiadosťami o grant, aby som získala možnosti rozvoja pre VŠETKY deti, vrátane tých z detského domova, so špeciálnymi potrebami a zo sociálne znevýhodneného prostredia.❤????????

A aj keď je jeho rozhodnutie možno už definitívne, my ostatní máme stále šancu zmeniť niečo k lepšiemu. ????

????Stačí si z našej stránky vytlačiť predvyplnené Vyhlásenie a spolu s Potvrdením o zaplatení dane ho poslať alebo odniesť na DÚ.????

Ja viem, že aj malé gestá (a áno, aj malé sumy!) môžu mať obrovský vplyv. ???? ❤ Preto prosím, zvážte možnosť darovania 2% svojich daní občianskemu združeniu Škôlkariq. Staráme sa o kognitívny rozvoj detí a seniorov, a tým tvoríme lepšiu budúcnosť pre nás všetkých.

Ďakujem vám vopred za vašu podporu!

Názov: ŠKÔLKARIQ

IČO: 53594606

PS: Na fotke som ja v bežnej škôlke minulý piatok. Mám za sebou jeden z tých prebdených týždňov a veľmi málo spánku. Napriek tomu som škôlkarov za pár minút naučila, čo znamená “väčšina” a ako ju môžu selektívne rozoznať za pár sekúnd. Banalita? Možno. Ale okrem toho, že im to neskutočne pomôže o chvíľu v škole, rozvinulo sa ďalšie mozgové prepojenie.

Len tak.. Za pár minút.. Hrou…

Galéria